ChromeX INFO

ChromeX INFO

Společnost WPrint Vám přináší CHROMEX systém vodního chromování povrchů.

CHROMEX je systém vodního chromování povrchů. Chromový povrch je dosažen postupnou aplikací jednotlivých složek rozpuštěných v super čisté vodě (voda zbavená minerálů a bakterií). Systém chromování CHROMEX je tak jednoduchý, že chromování zvládne téměř každý.Po přestříkání s CHROMEX pigmentovaným lakem lze dosáhnout téměř jakýkoliv odstín chromu.Svými vlastnostmi je CHROMEX využitelný jak v interiéru tak i v exteriéru.

Vlastnosti vodního chromování

CHROMEX produkty byly vyvinuty hlavně pro automobilový průmysl. Aplikací nejnovějších poznatků z chemie jsme vyvinuli chromovací sadu, která po aplikaci na povrch vytváří efekt chromu na povrchu.
CHROMEX technologie není barvou, jedná se o ukládání částic na povrchu při chemické reakci jednotlivých sloučenin, při které vzniká zrcadlový stříbřitý / chromový vzhled.

Příklady použití


CHROMEX je možné aplikovat na jakýkoliv čistý, porézní povrch.
Kovy - chromování dílů motorových vozidel, elektronů / disků, kompletní pochromování aut, renovace veteránů.
Sklo - Je možné vytvořit různobarevné zrcadla.
Guma a plasty - chromování různých lišt, kličky dveří, panelů a mřížek na automobilech. Vhodné také pro chromování krytů a různých částí motocyklů.Při použití primeru a UV laku je CHROMEX chrom značně elastický a nepraská ani na mírně ohýbaných plochách.

V této kategorii nejsou žádné produkty.

Copyright MVS COMPANY, s.r.o. 2015